Підключайтеся до Telegram боту Руан

13 / 02 2020

Якщо Ви активний користувач Telegram, то звичайно ж зустрічали на його просторах не одного бота. Чатами і групами вже ні кого не здивуєш, а ось бот це щось нове, щось інтерактивне, то що не заважатиме Вам повідомленнями і безглуздими постами. Він створений з єдиною метою, допомогти правильно і максимально ефективно використовувати сервіс компанії.

Для чого потрібен Руан Бот?

Що може наш бот і для чого, заради нього, встановлювати Telegram.

Не завжди зручно заходити в мобільний браузер і шукати потрібну інформацію. Особливо коли ти шукаєш адресу магазину, ресторану, аптеки. І тут на допомогу приходить бот. Він точно знає де Ви зараз, якщо включена геолокація, де найближча до Вас аптека і як до неї дістатися.

Бот знає про всі акції компанії. Все активності, в найближчій до Вас аптеці, як на долоні. Буде знати де проходить дегустація, де йде розіграш і коли потрібно реєструвати чек що б виграти весь солідний приз.

Ми знаємо, що багато хто здійснює замовлення препаратів, виготовлених за індивідуальним рецептом лікаря, приходячи в аптеку. Тепер це можна зробити і за допомогою нашого Руан Бота. Досить натиснути на потрібну кнопку і заповнити відкрилася анкету.

 

Переконали що Бот потрібен?

Ми не намагаємося переконати. Ми говоримо про те що йдемо в ногу з часом і намагаємося поліпшувати наш сервіс і досвід взаємодії з аптеками. Так, попереду ще багато роботи над ботом і я впевнений, що в найближчому майбутньому препарати можна буде замовити без зайвих переходів на сайт, а виключно завдяки допомозі Руан Бота.

Підключайтеся, перевіряйте, використовуйте можливості сучасних технологій.

Будьте здорові, а РУАН - завжди поруч.